Siem Reap Hub

Boutiquehotels in Siem Reap onder de 60 dollar

Boutiqueverblijven op Google-prijsniveau $$ die bij een budget van 60 dollar kunnen passen, vergeleken op score, aantal reviews en wijk.

Siem Reap Hub-team·6 min. leestijd·Bijgewerkt in oktober 2026

De essentie in 30 seconden

  • Oordeel: Boutiquehotels op prijsniveau $$ zijn de kandidaten. Controleer op Agoda en Booking.com dat het actuele tarief voor jouw data onder de 60 dollar ligt, want tarieven bewegen mee met het seizoen.
  • Waar: Sok San Road, Wat Bo en Street 27 bieden de meeste centrale kandidaten, op 5,0 tot 8,0 km hemelsbreed van Angkor Wat.
  • Score: De kandidaten scoren 4,2 tot 5,0 op Google, met elk 120 tot meer dan 600 reviews.
  • Prijs: Onder de 60 dollar is jouw budgetcriterium. De gids toont alleen het Google-prijsniveau, dus het actuele tarief geeft de doorslag.
  • Geschikt voor: Reizigers die design en rust willen en een vast plafond per nacht hebben.

Een boutiquehotel voor minder dan 60 dollar per nacht is in Siem Reap een haalbaar doel, vooral in het regenseizoen. De stad heeft veel kleine, goed beoordeelde hotels op Google-prijsniveau $$, en de tarieven schuiven mee met de vraag.

Onze gids bevat het prijsniveau, niet het tarief per nacht. Deze pagina werkt daarom als shortlist en als methode. Gebruik de shortlist om de juiste advertenties te openen en lees daarna het actuele tarief voor jouw data op Agoda en Booking.com. Voor het bredere plaatje lees je boutiquehotels zonder luxeprijs.

Criteria voor een boutiqueverblijf onder de 60 dollar

Stel je criteria vast voordat je de boekingspagina opent. Een korte lijst houdt je zoektocht eerlijk en behoedt je voor een lage kop-prijs die bij het afrekenen oploopt.

Criteria om te controleren

  • Prijs: het totaalbedrag voor jouw data, inclusief belastingen en kosten, ligt onder de 60 dollar per nacht.
  • Score: 4,5 of hoger op Google, ondersteund door minstens 100 reviews.
  • Wijk: een centrale straat of een korte rit van de Old Market.
  • Voorwaarden: gratis annuleren tot een datum die bij je plannen past.
  • Kamer: airconditioning en een eigen badkamer, bevestigd in de advertentie.

Tarieven zijn in het regenseizoen, ruwweg van mei tot oktober, meestal lager en in het hoogseizoen van november tot februari hoger. Hotelprijzen per maand helpt je een periode te kiezen die binnen het plafond past.

Kandidaten uit de gids

Deze boutiqueverblijven hebben prijsniveau $$ en sterke scores. Het zijn kandidaten, geen beloftes: het actuele tarief voor jouw data bepaalt of ze onder de 60 dollar blijven.

Maison557

$$4.8 (172 reviews)Wat Bo Rd, 6.5 km van Angkor Wat

Intimate & stylish

Riversoul Boutique

$$4.7 (270 reviews)Wat Bo, 6.1 km van Angkor Wat

Riverside charm

Bunwin Boutique Hotel

$$4.6 (142 reviews)Siem Reap, 6 km van Angkor Wat

Unique design & character

Boutique indochine d'angkor

$$4.2 (176 reviews)Vihea Chen Village, 7.5 km van Angkor Wat

Unique design & character

Central Indochine D'Angkor Hotel

$$4.4 (186 reviews)Makara St, 6.9 km van Angkor Wat

Unique design & character

La Niche D'Angkor Boutique Hotel

$$4.3 (347 reviews)Street 27, 6.7 km van Angkor Wat

Unique design & character

Le Chanthou Boutique

$$4.6 (163 reviews)Phnout Road, 8 km van Angkor Wat

Unique design & character

Sophavady D'Angkor

$$4.9 (120 reviews)Village, 5 km van Angkor Wat

Unique design & character

Maison557 heeft 4,8 aan Wat Bo Road en draagt de label intiem en stijlvol. Riversoul Boutique heeft 4,7 en draagt het label riviercharme. Bunwin Boutique Hotel en Le Chanthou Boutique hebben 4,6. De drie Indochine- en designverblijven, Central Indochine D'Angkor, Boutique indochine d'angkor en La Niche D'Angkor, scoren 4,2 tot 4,4 en dragen de labels design en karakter.

Kandidaten vergeleken

Vergelijkingstabel

HotelWijkScoreReviewsHemelsbreed in km tot Angkor Wat
Sophavady D'AngkorKhemarak Phoumin4,91205,0
Maison557Wat Bo Rd4,81726,5
Riversoul BoutiqueWat Bo4,72706,1
Bunwin Boutique HotelSiem Reap4,61426,0
Le Chanthou BoutiquePhnout Road4,61638,0
Central Indochine D'Angkor HotelMakara St4,41866,9
La Niche D'Angkor Boutique HotelStreet 274,33476,7
Boutique indochine d'angkorVihea Chen Village4,21767,5

Alle hotels hebben Google-prijsniveau $$. Lees het actuele tarief op Agoda en Booking.com en controleer dat het voor jouw data onder de 60 dollar ligt.

Sophavady D'Angkor ligt met 5,0 km het dichtst bij Angkor Wat van de groep, wat goed past bij een vroege start. Le Chanthou Boutique ligt met 8,0 km het verst weg, dus vraag naar een tuktuktarief voordat je boekt.

Een kandidaat kiezen naar type reis

Zodra het actuele tarief onder je plafond blijft, kies je op het soort reis dat je plant. Elke kandidaat heeft een andere sterke kant, en de labels in de gids tonen wat gasten het meest waarderen.

Sterke punten bij reistypes

  • Stellen: Sophavady D'Angkor en Maison557 combineren hoge scores met kleine, stijlvolle omgevingen.
  • Wandelingen langs de rivier: Riversoul Boutique ligt in de wijk Wat Bo, vlak bij cafés langs de rivier.
  • Designliefhebbers: La Niche D'Angkor, Central Indochine D'Angkor en Boutique indochine d'angkor dragen de labels design en karakter.
  • Aantal reviews: La Niche D'Angkor en Central Indochine D'Angkor hebben meer dan 340 en 180 reviews, waardoor patronen makkelijk te lezen zijn.

Stellen kunnen meer opties vergelijken in romantische hotels voor stellen onder de 100 dollar. Scores en aantallen reviews komen van Google, en een lagere score van 4,2 tot 4,4 weerspiegelt nog steeds honderden gasten, dus lees de nieuwste opmerkingen voordat je een verblijf laat vallen.

Een plafond van 60 dollar laten werken

Een plafond werkt het best als je het als totaalbedrag behandelt en niet als kop-prijs. Tel belastingen, kosten en een eventuele toeslag voor ontbijt op en deel het daarna door het aantal nachten. Plan je een lang verblijf, vraag het hotel dan per bericht om een weektarief.

Flexibiliteit met je data is je sterkste hulpmiddel. Vergelijk hetzelfde hotel over meerdere weken en zet een verblijf in het regenseizoen naast een verblijf in het hoogseizoen. Als je de data op Agoda of Booking.com een paar keer wijzigt, vind je de goedkoopste periode. Noteer het beste totaalbedrag per kandidaat en boek de kandidaat die ruimte laat in je budget voor tempeltickets en tuktuks.

Houd in gedachten dat een lager tarief met strenge annuleringsvoorwaarden duurder kan uitvallen als je plannen veranderen. Kies gratis annuleren zolang je vluchten nog openstaan en stap pas over op een strenger tarief wanneer je data vaststaan.

Controleer prijs en voorwaarden voordat je klikt

De knoppen om de prijs te controleren sturen je naar Agoda en Booking.com. Vul je exacte data en gasten in en lees drie dingen voordat je je vastlegt.

Op de boekingspagina

  1. 1Het totaalbedrag met belastingen en kosten voor het hele verblijf, gedeeld door het aantal nachten.
  2. 2De annuleringsvoorwaarden en de laatste datum voor gratis annuleren.
  3. 3Het kamertype, de bedindeling en of ontbijt bij het tarief hoort.

Ligt het actuele tarief boven de 60 dollar, probeer dan data in de buurt. Het regenseizoen brengt meestal lagere tarieven, en in het hoogseizoen stijgen ze. Blijft het tarief boven je plafond, bekijk dan goedkope hotels vergeleken of hotels met een zwembad onder de 60 dollar.

Snelle quiz

Drie vragen om te controleren wat je hebt onthouden.

1. Wat toont de gids over de prijs?
2. Wat bepaalt of een kandidaat onder de 60 dollar past?
3. Welke kandidaat ligt hemelsbreed het dichtst bij Angkor Wat?

Veelgestelde vragen

Kan ik in Siem Reap een boutiquehotel vinden voor minder dan 60 dollar?

Dat hangt af van je data, en het regenseizoen geeft de beste kans. Open de kandidaten op Agoda en Booking.com met jouw data en controleer dat het totaalbedrag onder de 60 dollar ligt.

Welk seizoen geeft de laagste boutiquetarieven?

Het regenseizoen, ruwweg van mei tot oktober, brengt meestal lagere tarieven dan het hoogseizoen van november tot februari.

Toont de gids tarieven per nacht?

Nee. De gids toont het Google-prijsniveau, dus het actuele tarief op de boekingsplatforms is het bedrag om op te vertrouwen.

Welk boutiquehotel heeft hier de beste score?

Sophavady D'Angkor heeft 4,9 op 120 reviews, en Maison557 heeft 4,8 op 172 reviews.

Wat als het tarief boven de 60 dollar ligt?

Probeer data in de buurt of een maand in het regenseizoen en vergelijk daarna goedkope hotels.

Bronnen: beoordelingen en aantallen reviews komen uit de Google Maps-vermeldingen in onze Siem Reap-gids; prijzen worden live getoond op Agoda en Booking.com en nooit hier gekopieerd. Voor boekingen kunnen we een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou.
Siem Reap Hub
Gepubliceerd door Siem Reap Hub
Gebouwd door een Franse ingenieur die sinds 2025 in Siem Reap woont, met AI-analyse (Claude, RAG-pipelines) en Google Maps-gegevens om de meest complete lokale gids samen te stellen — 5.300+ geverifieerde bedrijven. Geen gesponsorde plaatsingen, geen betaalde inhoud.